5 januari 2011 - 00:26 - Wereld
Fatima Amine, een gepensioneerde 70-jarige Marokkaanse, is in de nacht van zaterdag op zondag vermoord door tientallen steekwonden in haar appartement in de Franse stad Toulouse.
Het slachtoffer, single en kinderloos, woonde in Toulouse sinds 1979. Fatima, die leefde met een maandelijks inkomen van 600 euro, heeft haar leven lang gewerkt met ouderen.
De vermeende moordenaar, Samir T., 33 jaar, is een buurman van Fatima Amine. De man, ondervraagd door de Franse politie sinds zondag, zou zijn binnengedrongen in het appartement van Fatima waar hij haar tientallen steekwonden zou hebben toegebracht volgens de autopsie. Samir T., gekend door zijn slachtoffer, zou onder de invloed van alcohol en antidepressiva zijn geweest.
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Marokko: de virtuele trouwrage
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk