28 augustus 2023 - 14:00 - Sport
De relatie tussen Sofyan Amrabat en Fiorentina is sterk verslechterd in de afgelopen dagen. De Italiaanse club heeft de Marokkaanse middenvelder tot deze maandag 28 augustus de tijd gegeven om een besluit te nemen over zijn toekomst. Verschillende clubs, waaronder Atletico Madrid, zijn geïnteresseerd.
Fiorentina riep Sofyan Amrabat niet op voor de wedstrijd tegen Rapid die afgelopen donderdag in Wenen werd gespeeld in het kader van de Conference League. Volgens de Italiaanse journalist van Sky Sport, Di Marzio, wil de Italiaanse club zo snel mogelijk afscheid nemen van de Marokkaanse international en heeft zelfs zijn transferprijs in de afgelopen weken verlaagd van 30 miljoen naar 20-25 miljoen euro.
Lees ook: Fiorentina zet Sofyan Amrabat aan de kant
Met nog slechts enkele dagen te gaan tot het einde van de zomertransferperiode, heeft de Atlas Leeuw de keuze tussen Atlético Madrid en Manchester United. Sofyan Amrabat heeft een voorkeur voor de Spaanse club, na zijn mislukte transfer naar Barcelona. De hoge eisen van Fiorentina, die 30 miljoen euro voor de speler vroeg, deden de onderhandelingen stuklopen. Maar met de verlaagde vraagprijs is Atletico-coach Diego Simeone vastbesloten om de Marokkaanse international vóór het einde van de transferperiode te contracteren.
Lees ook: Manchester United niet meer geïnteresseerd in Sofyan Amrabat
Manchester United heeft de Marokkaanse international ook niet opgegeven. De Premier League club is bereid om bijna 30 miljoen euro neer te leggen voor Sofyan Amrabat. De komende dagen zullen meer duidelijkheid bieden.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion