19 oktober 2024 - 22:10 - Marokko
Een 37-jarige Fransman is vrijdagavond gearresteerd in een buitenwijk van Marrakech, melden de Marokkaanse autoriteiten. De man verbleef illegaal in Marokko. Hij is van Algerijnse afkomst en werd sinds september vorig jaar internationaal gezocht door de Franse justitie.
De arrestatie vond plaats in de omgeving van Marrakech. De politie ontdekte in samenwerking met de inlichtingendienst (DGST) dat de man gesignaleerd stond bij Interpol. Er was een rood signalement tegen hem uitgevaardigd op verzoek van het kantoor van Interpol in Parijs vanwege zijn betrokkenheid bij drugshandel.
Lees ook: Nederlandse moordverdachte opgepakt bij grens Marokko
De man zit in voorarrest en zal worden voorgeleid aan de Marokkaanse justitie. De Marokkaanse autoriteiten hebben hun Franse collega’s op de hoogte gebracht van de arrestatie met het oog op een uitlevering.
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt