22 november 2011 - 15:00 - Marokko
De Koninklijke rijkswacht heeft vorige week een homoseksuele Franse, samen met drie Marokkaanse studenten, aangehouden in zij villa te Harhora, regio Rabat.
De politie werd gebeld door de Franse, die de drie studenten beschuldigde van het stelen van een gouden horloge. Eenmaal ter plekke zouden de studenten aan de agenten hebben verteld dat ze seks hadden gehad met de Franse. Deze werd ter plekke aangehouden.
De vier mannen worden in voorlopige hechtenis gehouden tot hun verschijning voor de officier van justitie in Rabat gepland op woensdag.
In de afgelopen weken heeft de Koninklijke Gendarmerie van Temara meerdere buitenlanders gearresteerd, met inbegrip van mensen uit de Golfstaten, in villa’s gebruikt voor prostitutie aan de kust van Harhora.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"