15 juni 2023 - 19:00 - Wereld
Rederij FRS heeft de aankoop van een nieuwe veerboot aangekondigd. De ultramoderne ferry zal worden gebruikt om Marokkanen van over de hele wereld te vervoeren tijdens de Marhaba-operatie, die deze donderdag van start is gegaan in Spanje.
Met een capaciteit om 640 passagiers, 180 voertuigen en tot 330 lineaire meter vracht te vervoeren, zal de "Poniente Jet" in juli zich bij de vloot van FRS voegen. Deze strategische aankoop verbetert het aanbod van de rederij met een moderne fast ferry, zo meldt het bedrijf in een persbericht.
Lees ook: FRS Iberia overweegt versterking routes Tanger-Spanje
"We zijn verheugd over deze aankoop. Het toevoegen van de HSC ’Poniente Jet’ aan onze vloot zal onze klanten een snelle en comfortabele oversteek bieden, terwijl we het hoge serviceniveau handhaven waar FRS om bekend staat", aldus de Duitse rederij.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig