1 juni 2017 - 13:50 - Marokko
De politie heeft tijdens een huiszoeking bij protestleider Nasser Zefzafi in Al Hoceima een grote som geld gevonden.
Dat gebeurde volgens Assabah tijdens de arrestatie van de leider van « Hirak » maandagochtend. Het blad bericht dat het onderzoek van de BNPJ reeds heeft aangetoond dat Zefzafi grote sommen geld vanuit het buitenland had gekregen om de staatsveiligheid in gevaar te brengen.
In het huis van Zafzafi werd ook opnamemateriaal gevonden waarmee hij dagelijks video’s maakte en op internet deelde. Dankzij de analyse van zijn telefoon werden tevens twee andere verdachten aangehouden, waaronder een drugssmokkelaar.
Nasser Zefzafi werd op maandag 29 mei gearresteerd en wordt sindsdien in Casablanca vastgehouden. De autoriteiten hebben sinds zijn aanhouding niet meer over de zaak gecommuniceerd.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"