15 augustus 2015 - 17:45 - Marokko
Drie gemaskerde mannen hebben donderdag een gewapende overval gepleegd op een geldtransport van de SGMB bank in het noord-Marokkaanse Tanger.
Volgens lokale bronnen vuurden de overvallers op klaarlichte dag een twintigtal schoten af op de geldtransport op de Boulevard Moulay Rachid. Ze gooiden daarop een traangasbom voor de deur van de bank om de veiligheidsagenten weg te houden.
Een getuige vertelde ons dat alles heel snel was gegaan. De chauffeur van het geldtransportbedrijf besefte wat er gebeurd en reed in volle snelheid weg met zijn voertuig. De overvallers achtervolgden hem in een zwarte Dacia zonder succes.
De politie hield kort daarop een zwarte Dacia tegen maar na controle bleek dat het niet de juiste auto was. Een onderzoek werd gestart om de daders te identificeren.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"