12 februari 2021 - 17:20 - Marokko
De activist Mohamed Reda Taoujni is in Agadir veroordeeld tot drie maanden gevangenisstraf. Hij stond terecht voor laster en het brengen van feitelijke onjuistheden met als doel om iemand schade te berokkenen. Hij moet ook een boete betalen van 30.000 dirham.
De rechtbank van eerste aanleg in Agadir heeft het vonnis maandag uitgesproken. Taoujni was niet aanwezig tijdens de rechtszitting, maar is wel veroordeeld tot een gevangenisstraf, schrijft Alyaoum24. Ook moet de activist een bedrag betalen van 10.000 dirham aan de beklaagde.
Politicus Ramadan Bouachra van de politieke partij PJD in Inezgane Ait Melloul heeft een klacht tegen de activist ingediend. Taoujni zou in augustus 2020 lasterlijke video’s over Bouachra hebben verspreid.
Eerder werd de activist al veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee maanden en boetes voor het gebruit van een valse kentekenplaat en rijden zonder rijbewijs of autoverzekering.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"