30 oktober 2019 - 21:30 - Sport
Hervé Renard, voormalige bondscoach van Marokko en actuele trainer van het Saoedisch elftal, sprak enkele dagen geleden over zijn ervaring in Marokko en met name het WK-2018 in Rusland.
De Fransman vertelde tijdens een interview over zijn deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met de Atlas Leeuwen, dat het een "uitzonderlijke ervaring" was.
Volgens Renard wilde het Marokkaans elftal zo ver mogelijk in de competitie geraken en waren de spelers heel gemotiveerd. Hij herinnerde er ook aan dat Marokko "uitstekende resultaten" heeft behaald tegen veel sterkere tegenstanders.
"Op persoonlijk vlak was mijn relatie met de spelers uitstekend. Het teamgevoel was er altijd. Tijdens internationale pauzes wilden zelfs onze geblesseerde spelers in de competitie blijven. De sfeer in Marokko maakte met gelukkig.", aldus de voormalige bondscoach.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!