5 oktober 2022 - 10:00 - Wereld
Hicham Chakir, gemeenteraadslid in Molenbeek in het Brusselse gewest, zou meerdere dagen in de gevangenis hebben doorgebracht. Hij is intussen terug vrij.
De naam van de Belgische Marokkaan werd genoemd in een witwaszaak, schrijft het Belgisch medium Bruzz. Chakir werd gearresteerd toen hij uit het vliegtuig stapte op de luchthaven van Zaventem.
Lees ook: Marokkanen aangehouden met grote geldbedragen op luchthaven Brussel
Het parket heeft zijn aanhouding bevestigd aan de krant La Dernière Heure. Volgens het parket werd Hicham Chakir van 22 tot 26 september in de gevangenis vastgehouden en is hij afgelopen maandag weer vrijgelaten. Het Openbaar Ministerie besloot in beroep te gaan tegen zijn vrijlating.
Lees ook: Passagiers uit Marokko woedend, politie Zaventem moet ingrijpen (video)
De voormalige chauffeur van burgemeester Françoise Schepmans (MR) was politiek actief in de Hervormingsbeweging (MR). In 2018 sloot hij zich aan bij de Socialistische Partij.
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig