22 juni 2011 - 08:19 - Marokko
Het Marokkaans leger (FAR) in de zuidelijke regio van Marokko heeft 22 Hummers, Amerikaanse militaire voertuigen, ontvangen die zullen dienen voor de interventiebrigades.
In totaal heeft het leger 120 Hummers besteld die hoofdzakelijk zullen worden gewijd aan de verplaatsingen van militaire teams en de controles van de grensstrook tussen Marokko en Algerije in het zuiden.
De Hummers zijn uitgerust met de nieuwste Amerikaanse technologie van draadloze transmissie en zullen binnenkort ook worden geleverd aan de kazernes van Smara, Laayoune, Tan Tan, Dakhla en Guelmim, waar ze geleidelijk aan de Atlasvoertuigen die actueel worden gebruikt in deze regio’s, zullen vervangen.
Meer dan 2200 Marokkaanse soldaten hadden afgelopen mei deelgenomen aan manoeuvres met het Amerikaans leger te Cap Darâa in de buurt van Tan Tan. Tijdens deze manoeuvres oefenden de twee legers gijzelingen van terroristische organisaties te bevrijden.
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt
Ook Easyjet schrapt vlucht naar Marokko