1 februari 2022 - 09:00 - Sport
Jamal Ben Saddik komt op op 19 maart opnieuw in actie tijdens het Glory-evenement in Hasselt. De Belgisch-Marokkaanse kickbokser neemt het op op tegen Levi Rigters, één van de aanstormende talenten van de kickboksorganisatie.
De 31-jarige kickbokser van Marokkaanse afkomst zal tijdens het volgende Glory-evenement de Nederlander Levi Rigters confronteren. Het is het eerste gevecht van Jamal Ben Saddik sinds hij de wereldtitel misten in een gevecht met Rico Verhoeven in oktober, schrijft het AD.
Lees ook: Kickboksen: Hari en Ben Saddik vechten in maart in Hasselt
Het gevecht tussen Ben Saddik en Rigters zal plaatsvinden op 19 maart in het Belgische Hasselt. Het gevecht is co-headliner van Glory 80, naast het gevecht tussen Arek Wrzosek en Badr Hari. Deze laatste verlengde een week geleden zijn contract bij Glory.
Lees ook: Badr Hari verlengt contract bij Glory
Glory organiseert voorlopig geen gevechten meer in Nederland, wegens onenigheid met de Nederlandse Vechtsportautoriteit. De kickboksorganisatie is het onder meer niet eens met de dopingregels van de autoriteit.
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025