21 augustus 2024 - 23:50 - Sport
Kickbokser Jamal Ben Saddik heeft zijn zinnen gezet op een gevecht tegen Levi Rigters tijdens Glory 95 in Zagreb op 21 september. Nu Antonio Plazibat zich heeft teruggetrokken, ziet Ben Saddik dit als de perfecte kans om de confrontatie aan te gaan die in 2022 niet doorging vanwege rellen tijdens Glory 80.
Ben Saddik uit zijn frustratie over het uitstel van het eerdere gevecht en vraagt zich af welk excuus Glory nu zal gebruiken om het opnieuw te vermijden. Hij suggereert zelfs dat Glory "zijn prinsje", Levi Rigters, probeert te beschermen. Dit verwijst mogelijk naar de schorsing die Ben Saddik kreeg na een incident met Rico Verhoeven, de huidige kampioen.
Lees ook: Jamal Ben Saddik geschorst door Glory
De schorsing van Jamal Ben Saddik loopt in september af, waardoor hij weer beschikbaar is om te vechten. Rico Verhoeven was destijds woedend over het incident en eiste dat Ben Saddik uit de sport verbannen zou worden.
Lees ook: Jamal Ben Saddik terug vrij: "Leven is als fietsen" (video)
Het gevecht tussen Rigters en Plazibat werd gezien als een belangrijke stap richting een titelgevecht met Verhoeven. De winnaar zou waarschijnlijk de kans krijgen om tegen Verhoeven te vechten voor de wereldtitel. Glory staat nu voor de uitdaging om een geschikte tegenstander voor Rigters te vinden, en Ben Saddik hoopt die kans te krijgen.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival