13 april 2016 - 16:30 - Marokko
De Kaïd die onlangs van zijn functie misbruik had gemaakt om van een vrouw seksuele gunsten te eisen zal worden berecht.
Dankzij de mediatisering van de zaak heeft het ministerie van Binnenlandse zaken besloten de Kaïd van de gemeente Deroua voor een tuchtcommissie te laten verschijnen. De man werd als gevolg uit zijn functie gezet.
De afdeling laat in een verklaring weten dat El Houcine A. ook voor de rechter zal verschijnen na een onderzoek van de politie.
De overheidsagent wordt ervan verdacht een koppel te hebben gechanteerd omdat die zonder toestemming een kamer had laten bijbouwen. De overheidsagent had een document goedgekeurd waarin werd bevestigd dat hij van het koppel 2300 dirham had gekregen en hij toestemming gaf voor de verbouwingen.
Na de verbouwingen gebruikte de Kaïd het document echter om de vrouw om seksuele gunsten te vragen. Ging ze daar niet op in, dan zou haar man naar de gevangenis worden gestuurd. Het koppel besloot de Kaïd in de val te lokken en vertrouwde de zaak vervolgens aan de rechtbank.
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech