5 september 2015 - 21:30 - Marokko
Koning Mohammed VI is gisteren onverwachts in Tanger aangekomen. Hij was al enkele weken in Tetouan op vakantie en zal naar verwachting het weekend doorbrengen.
Het onverwachte bezoek van de Koning zorgde voor paniek bij de stadsverantwoordelijken. Volgens Marokkaanse media wilde de Koning hen verrassen om zelf te zien hoe de stad er gewoonlijk uitziet.
De ambtenaren werden pas rond 15 uur op de hoogte gebracht van zijn komst. Er werden onmiddellijk veiligheidsmaatregelen getroffen, een moeilijke taak daar de veiligheidsdiensten reeds voor de verkiezingen waren gemobiliseerd.
Het is niet de eerste keer dat de Koning onverwachts een stad of plek bezoekt. Ook vorig jaar had hij voor verrassing gezorgd door enkele populaire wijken van Tanger te bezoeken.
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens
Walid Regragui deelt mooie momenten
Casablanca sloopt iconisch café
Drama op Malabata-strand in Tanger
Georgina Rodriguez draagt hijab voor moskeebezoek (video)
Brahim Diaz: achter de schermen van zijn keuze voor Marokko
Casablanca sloopt iconisch café
Drama op Malabata-strand in Tanger
Politie dacht dat hij in Marokko was, gezochte crimineel "Freaks" gevat in Antwerpen
Moord op leraar in Marokko, levenslang voor jonge dader
Woede in Marokko om geschrapte Ryanair-vlucht
Verdwaalde toerist gered in Marokkaanse bergen
Marokko zet Europees afval om in geld
Marokko aast op gevreesde K2 Black Panther Tank