5 september 2015 - 21:30 - Marokko
Koning Mohammed VI is gisteren onverwachts in Tanger aangekomen. Hij was al enkele weken in Tetouan op vakantie en zal naar verwachting het weekend doorbrengen.
Het onverwachte bezoek van de Koning zorgde voor paniek bij de stadsverantwoordelijken. Volgens Marokkaanse media wilde de Koning hen verrassen om zelf te zien hoe de stad er gewoonlijk uitziet.
De ambtenaren werden pas rond 15 uur op de hoogte gebracht van zijn komst. Er werden onmiddellijk veiligheidsmaatregelen getroffen, een moeilijke taak daar de veiligheidsdiensten reeds voor de verkiezingen waren gemobiliseerd.
Het is niet de eerste keer dat de Koning onverwachts een stad of plek bezoekt. Ook vorig jaar had hij voor verrassing gezorgd door enkele populaire wijken van Tanger te bezoeken.
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Olijfolie: belasting van Trump baart Spanje zorgen, Marokko profiteert
Hakimi, Bounou, Ziyech of nog Díaz: "Invloedrijke marketingiconen!"
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Marokko overweegt visumplicht voor Europeanen
Infrastructuur Tanger faalt: wegen vol scheuren
Wegen Noord-Marokko zwaar beschadigd door regen
Marokko-Algerije: vrees voor oncontroleerbare militaire escalatie
Marokko overweegt visumplicht voor Europeanen
Infrastructuur Tanger faalt: wegen vol scheuren
Extra kosten dreigen voor Ryanair-reizigers in Marokko
Zo ziet de nieuwe HSL Kenitra-Marrakech eruit (video)
Wilde bebouwing wint terrein in Casablanca
Diefstallen tijdens de Ramadan: Marokkanen verontwaardigd