2 mei 2021 - 16:20 - Marokko
De autoriteiten van de regio Rabat hebben een nautische club in de jachthaven aan de Bouregreg-rivier laten slopen in opdracht van Koning Mohammed VI. De vorst was ontevreden over het functioneren van het hoofdkantoor van de jachthaven.
De sloop van het gebouw van de Marina aan de Bouregreg vond plaats in de nacht van vrijdag 23 op zaterdag 24 april. Volgens de krant Al Akhbar is de beslissing "ingegeven door een koninklijke woede die zich heeft gemanifesteerd tegen de huidige vorm" van het hoofdkantoor van de jachtclub in Rabat.
Volgens de Marokkaanse autoriteiten was het in het hoofdkantoor van deze nautische club een puinhoop en past de sloop in de herstructurering van de rivieroevers.
De autoriteiten van de regio Rabat hebben dus nog meer plannen om de oevers van de rivier die bij Rabat uitmond in de Atlantische Oceaan, te vernieuwen. Volgens het blad zullen alle slecht onderhouden gebouwen op de linkeroever van de Bouregreg worden gesloopt.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"