12 maart 2023 - 16:00 - Wereld
Een Marokkaanse man is door de correctionele rechtbank van Clermont-Ferrand in Frankrijk bij verstek veroordeeld tot drie maanden voorwaardelijke gevangenisstraf voor "bezit van namaak goederen" en "smokkel van verboden goederen." Nep luxe horloges werden in zijn bestelwagen gevonden.
Naast de drie maanden voorwaardelijke gevangenisstraf moet de verdachte een boete van 60.000 euro betalen, alsook een schadevergoeding van 4500 euro aan Rolex voor het schenden van het recht op afbeelding en 1000 euro voor morele schade. De correctionele rechtbank had hem al bij verstek tot dezelfde straf veroordeeld op 10 januari 2022, maar hij ging toen in beroep, meldt La Montagne.
Lees ook: Marokkaanse tiener cel in voor diefstal horloge van 35.000 euro
Op 23 oktober 2020 hadden douaniers tijdens een controle op de A75-snelweg bij Clermont-Ferrand, de verdachte gearresteerd met nep luxe horloges: zes Audemars Piguet, drie Michael Kors en negen Rolex horloges verstopt in een doos die was gewikkeld in een deken onder de passagiersstoel. De totale waarde van de originele modellen wordt geschat op 176.000 euro.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko