1 november 2015 - 14:30 - Sport
De Marokkaanse voetbalbond heeft een premie van 500.000 dirham beloofd aan de spelers van het nationaal elftal als ze zich voor het WK-2018 in Rusland plaatsen.
Marokko speelde voor het laatst een wereldkampioenschap voetbal in 1998. In de hoop op een beter resultaat en om de spelers te motiveren heeft de voetbalbond de flinke premie beloofd.
Een bron van de voetbalbond vertelde aan Le360 dat de spelers ook een extra premie van 40.000 dirham zullen ontvangen voor in Marokko gewonnen wedstrijden en 60.000 dirham voor in het buitenland gewonnen kwalificatieduels. Bij gelijkspel zullen de spelers voor duels in Marokko 7000 dirham krijgen en in het buitenland 15.000 dirham.
De voetbalbond heeft tevens een premie van 250.000 dirham per speler beloofd als Marokko zich voor de Afrika Cup 2017 plaatst.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival