23 februari 2024 - 12:00 - Sport
Rachid Benmahmoud, assistent-bondscoach van het Marokkaans elftal, zou het slachtoffer zijn geworden van de hervormingen die door de Marokkaanse voetbalbond worden aangebracht.
Geruchten wijten het ontslag van Rachid Benmahmoud aan de teleurstellende prestaties van de Atlas Leeuwen op de Afrika Cup in 2023, waar ze in de achtste finale werden uitgeschakeld. Sommigen beweren zelfs dat Benmahmoud al in gesprek is met Wydad Casablanca.
Lees ook: Veranderingen in technische staf Marokkaans elftal?
De Marokkaanse voetbalbond ontkent echter deze geruchten. "Rachid Benmahmoud is een belangrijk lid van de technische staf en Walid Regragui (bondscoach) heeft veel vertrouwen in hem," aldus een bron binnen de bond aan Le360.
Regragui zelf benadrukte in een recent interview de noodzaak van een nieuwe dynamiek binnen het team, zowel bij de spelers als bij de staf.
Lees ook: Marokko als één man achter bondscoach Walid Regragui
De komende twee oefenwedstrijden tegen Angola (22 maart) en Mauritanië (26 maart) in het Grote Stadion van Agadir zullen cruciaal zijn in de voorbereiding op de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2026. Marokko zit in Groep E met Zambia, Tanzania, Niger en Congo.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival