Zoeken

Marokkaans hotel in wereldwijde top 50

16 maart 2025 - 15:30 - Marokko

©

Kasbah Tamadot, gelegen in Asni in het hart van de Marokkaanse Hoge Atlas, behoort volgens de "World’s Greatest Places 2025" van het tijdschrift Time tot de 50 beste plaatsen ter wereld om te bezoeken.

Kasbah Tamadot staat op de 17e plaats wereldwijd op deze lijst. In Afrika staat het op de 4e plaats. Deze dubbele onderscheiding bevestigt de opkomst van Marokko als een must-visit bestemming voor luxe toerisme.

Lees ook: Droom riads: Richard Branson combineert luxe en Marokkaans ambacht

Met zijn Berberse architectuur die luxe combineert met Marokkaans vakmanschap, is Kasbah Tamadot een luxueus hotel gelegen in het hart van het Atlasgebergte. De tuinen en de decoratie die de Marokkaanse kunst benadrukken, maken van dit hotel, dat werd gekocht door Sir Richard Branson, een ware oase van rust.

Lees ook: Richard Branson opent zes nieuwe riads bij Marrakech

Het etablissement promoot verantwoord toerisme en draagt zo op zijn eigen manier bij aan de lokale ontwikkeling. Kasbah Tamadot heeft voornamelijk lokaal personeel in dienst, promoot de Marokkaanse gastronomie en lokale producten en ondersteunt gemeenschapsinitiatieven.

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team