16 oktober 2019 - 20:50 - Marokko
De recente manoeuvres van de Royal Armed Forces in de Oriental regio zorgen voor vragen in Marokko. Velen denken dat het leger zich klaarmaakt voor een militaire interventie in Algerije.
Volgens plaatselijke bronnen werden in de afgelopen weken zware wapens en grondtroepen naar het noordoosten van het koninkrijk gestuurd.
Op de pagina van het leger, FAR-Maroc op Facebook, wordt de informatie ontkend. De pagina die door militairen wordt beheerd geeft meer informatie over de manoeuvres in de regio van Oujda.
Er zouden inderdaad manoeuvres aan de gang zijn in de regio maar er werden geen troepen en wapens gestuurd. De manoeuvres zouden enkel betrekking hebben tot een geplande militaire oefening in de regio van Guercif. Er is nooit sprake geweest van een militaire interventie tegen Algerije.
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt
Ook Easyjet schrapt vlucht naar Marokko