7 november 2023 - 23:30 - Marokko
De Koninklijke Gendarmerie onderzoekt de mogelijke betrokkenheid van haar leden bij drugshandel in de stad Belyounech, dichtbij Ceuta.
De Koninklijke Gendarmerie is een onderzoek gestart na informatie te hebben ontvangen over een mogelijke samenwerking van enkele leden van de hulptroepen met een bekende drugsdealer in het noorden van het koninkrijk. Verhoren en onderzoeken in de regio hebben aangetoond dat de drugshandel in de Marokkaanse stad Belyounech weer actief is.
Lees ook: Betrapte gendarmes en drugsdealer cel in in Marokko
Het onderzoek is nog gaande. Onlangs werd een grote hoeveelheid hasj die nabij het dorp Ouad El Marsa illegaal was ingevoerd, onderschept door de Marokkaanse veiligheidstroepen, meldt El Faro de Ceuta, eraan toevoegend dat deze vangst zorgen oproept over de hervatting van de drugshandel langs deze route die Noord-Marokko met Europa verbindt.
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Informele sector in Marokko groeit, overheidsbeleid faalt
Ook Easyjet schrapt vlucht naar Marokko