26 juli 2018 - 16:10 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw is in de nacht van maandag op dinsdag in het Italiaanse Sardinië doodgeslagen.
Volgens Corriere Della Sera werd de 34-jarige Zeneb dinsdag in een ernstige toestand in het ziekenhuis van Olbia opgenomen. Ze was tijdens een feestje in een huis in Baia Sardinia mishandeld.
Twee Marokkanen werden door de politie gearresteerd. Jalal H. (40) en Soufyane E. (36), worden ervan verdacht het slachtoffer te hebben mishandeld met de dood als gevolg.
De twee mannen brachten Zeneb naar het ziekenhuis en vertelden dat ze was gevallen. Maar het ziekenhuis geloofde hen niet en waarschuwde de politie. De vrouw kreeg klappen in het gezicht, werd geschopt en haar hoofd werd tegen het bidet en de wasbak in de badkamer geslagen.
Beide verdachten werden naar de gevangenis van Tempio Pausania gebracht. Aanleiding tot de mishandeling was jaloezie. Een onderzoek is aan de gang.
Wedstrijd Marokko-Zuid-Afrika: om hoe laat en op welke zender?
Aneila Afsar, eerste kandidaat met hijab in Britse cultshow "Gladiators"
Sahar Seddiki geniet van vakantie in Thailand (video)
Zonen Moulay Rachid besneden, koninklijke familie eert tradities (video)
FIFA geeft groen licht: Youssef Hamdaoui kiest Marokko
Sammy Mahdi en Nawal Farih niet van plan samen te wonen ondanks huwelijk
Sammy Mahdi en Nawal Farih niet van plan samen te wonen ondanks huwelijk
Egypte verplettert Marokko in hotelrace
Frans-Marokkaanse minister "vergat" 420.000 euro aan sieraden aan te geven
Algerije woedend op Verenigde Staten om Marokko
Gegijzelde Marokkaan springt na twee dagen van balkon
Verbannen om de waarheid! Steun groeit voor Marokkaanse Microsoft-ingenieur na Gaza-protest
Nederland: kinderen niet naar school sturen om religieuze redenen niet meer strafbaar
Zware rellen tussen Marokkanen en Polisario-aanhangers in Frankrijk