19 december 2023 - 15:30 - Cultuur
Een bekende rapper is gearresteerd bij zijn aankomst op de luchthaven Mohammed V in Casablanca, net toen hij op het punt stond Marokko te verlaten.
De rapper, die bekend staat om zijn gewelddadige gedrag, werd aangehouden na een klacht over huiselijk geweld. Zijn Amerikaanse echtgenote, met wie hij in 2012 in de Verenigde Staten trouwde, had aangifte tegen hem gedaan. Ondanks meerdere oproepen voor verhoor, waarbij zelfs de Amerikaanse ambassade betrokken zou zijn geweest, reageerde de rapper niet, schrijft Al Akhbar.
Lees ook: Het dubbel leven van de Marokkaans-Britse rapper Fredo: hits en celstraffen
Na zijn arrestatie op de luchthaven van Casablanca werd hij overgedragen aan de politie in Tanger voor verhoor. De rapper, wiens naam niet is vrijgegeven, is op 17 december voorgeleid voor de procureur bij de rechtbank van eerste aanleg in dezelfde stad. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen en aangeklaagd.
Lees ook: 15 jaar cel voor ontvoerder Fatima-Zahra (5)
De verdachte is geen onbekende voor de justitie. Hij werd eerder al veroordeeld wegens geweld en heeft een gevangenisstraf uitgezeten voor het beledigen van een politieagent. De rapper, die in het verleden heeft toegegeven bijna aan een cocaïneverslaving te zijn overleden, is al in verschillende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gearresteerd wegens drugsbezit.
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"
Transavia lanceert nieuwe vlucht naar Marokko
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement