10 februari 2020 - 14:00 - Economie
Marokko staat dit jaar op de lijst van goedkoopste landen om te leven van het zakentijdschrift CeoWorld.
Het koninkrijk is 104ᵉ op 132 landen en is daarmee één van de goedkoopste landen om te leven. Turkije (102ᵉ), Algerije (119ᵉ) en Egypte (121ᵉ) behoren eveneens tot de goedkoopste landen.
Volgens CeoWorld is India het goedkoopste land ter wereld, gevolgd door Afghanistan op de 131ᵉ plaats. Zwitserland is zonder verrassing het duurste land, gevolgd door Noorwegen (2ᵉ), IJsland (3ᵉ), Japan (4ᵉ) en Denemarken (5ᵉ). Nederland is 15ᵉ, België (18ᵉ), de Verenigde Staten 20ᵉ en Canada 24ᵉ.
Om de ranglijst op te stellen werd gekeken naar de kosten van levensonderhoud in 132 landen en werden meerdere nationale en internationale rapporten en onderzoeken geanalyseerd.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
X-Links energieproject Marokko-VK in gevaar
Franse gigant verplaatst banen naar Marokko
Marokkaanse dirham groeit fors
Concurrent Ikea vestigt zich in Marokko
Nieuwe luchtvaartalliantie Marokko en China
Ryanair verdubbelt ambitie in Marokko