9 september 2015 - 10:30 - Marokko
Marokko neemt volgens Jemenitische media deel aan het grondoffensief van Saoedi-Arabië tegen de Houthi rebellen in Jemen.
Het grondoffensief heeft momenteel enkel betrekking tot de regio van Maarib en doelt erop de hoofdstad Sanaa terug te winnen.
De Royal Armed Forces weigeren over een eventuele militaire ingreep te communiceren. Marokko heeft een alliantie gesloten met de Golfnaties en heeft daarom de verplichting om in te grijpen bij conflicten. Toch blijft de rol van het koninkrijk waarschijnlijk symbolisch en deelt Marokko vooral zijn expertise met de landen van de Arabische coalitie.
Marokkaanse oorlogsexpert Abderrahmane Mekkaoui vertelde aan Akhbar Al Yaoum dat, als Marokko besluit om actief mee te doen aan het offensief, dat officieel zal worden aangekondigd door zowel de Royal Armed Forces als de Arabische coalitie.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"