26 december 2019 - 15:50 - Marokko
In het zuid-Marokkaanse Tan-Tan zijn eind vorige week twee mannen gearresteerd op een begraafplaats toen ze talismannen en andere rituele spullen aan het begraven waren.
De twee mannen van 28 en 30 jaar werden vorige week maandag gearresteerd en worden van hekserij beschuldigd. Ook werden ze aangeklaagd voor het ontheiligen van de stadsbegraafplaats.
Beide verdachten werden door bewoners verrast en omringd waarna de politie werd gewaarschuwd. De twee werden ter plekke aangehouden en in voorlopige hechtenis genomen. Dat bericht Le360.
Het onderzoek van de politie leidde tot de arrestatie van twee andere medeplichtigen van de verdachten. Allen worden van hekserij en kwakzalverij beschuldigd. Het onderzoek loopt nog.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"