25 juli 2021 - 11:20 - Wereld
De ambassadeurs van Marokko en Israël in Wenen hebben samen een cederboom uit het Atlasgebergte geplant om de vriendschap en vrede tussen beide landen te bezegelen.
De boom werd in de tuin van de ambassade van Israël geplant. Dat gebeurde in navolging op de normalisatie van de betrekkingen tussen Marokko en Israël op 10 december 2020.
Lees ook: Nasser Bourita uitgenodigd voor officieel bezoek aan Israël
Ezzedine Farhan, ambassadeur van Marokko in Oostenrijk, en zijn Israëlische ambtgenoot, Mordechai Rodgold, hebben met het planten van een "vriendschapsceder", het herstel van de diplomatieke betrekkingen willen vieren.
Sinds de heropening van de Marokkaanse grenzen hebben tientallen, zowel Marokkaanse als Israëlische bedrijven, hun economische transacties uitgebreid en besloten om nieuwe zakelijke kansen te verkennen.
Vanaf deze zondag zijn er tevens directe lijnvluchten beschikbaar tussen Marokko en Israël. Een eerste toestel van Israir wordt vandaag in Marrakech verwacht met een groep Israëlische toeristen.
Spaanse bedrijven dreigen Marokko te verlaten
Hachim Mastour, een verloren talent
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
Marokko: de virtuele trouwrage
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk