7 december 2018 - 12:40 - Marokko
De Marokkaanse politie heeft dinsdag en woensdag een internationaal drugsnetwerk opgerold. Drie mannen en een vrouw werden gearresteerd.
Volgens een verklaring van de DGSN vonden de arrestaties plaats nadat 400 zakken met ruim 10 ton cannabis in de regio van El Jadida in een vrachtwagen werden ontdekt.
De vrachtwagenchauffeur leidde de politie tot zijn drie medeplichtigen, waaronder de eigenaar van de vrachtwagen, en de inbeslagneming van 10.000 euro afkomstig van de verkoop van drug.
Volgens de politie moest de drug over zee worden gesmokkeld. Opschriften die op de zakken werden gevonden tonen tevens aan dat meerdere smokkelaars bij de drugssmokkel betrokken zijn.
Alle verdachten werden in bewaring gesteld. De politie onderzoekt of de bende samenwerkte met andere criminele organisaties in Marokko of in het buitenland.
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"