17 december 2024 - 10:30 - Marokko
Met de jaarwisseling in zicht, bereidt Marrakech zich voor op een toestroom van toeristen, zowel Marokkanen als buitenlanders. De boekingen van appartementen en villa’s, vooral in de buitenwijken van de stad, nemen sterk toe.
Vooral Oulad Hassoun, Tassoultante, Al Ouidane, Souihla en Agafay zijn populair. Sinds de coronapandemie is er een trend om villa’s te huren voor privéfeesten tijdens Oud en Nieuw.
Lees ook: Marrakech volgeboekt voor eindejaarsfeesten
De lokale autoriteiten nemen maatregelen om de festiviteiten in goede banen te leiden, meldt Kech24. Gemengde commissies, bestaande uit agenten van de lokale overheid, de nationale politie en de koninklijke gendarmerie, zullen controles uitvoeren.
Lees ook: Dodelijk geweld na alcoholfeest in Guelmim
Ze zullen villa’s en appartementen doorzoeken waar mogelijk illegale privéfeesten worden gehouden op oudejaarsavond. Doel is om de veiligheid te garanderen en excessen te voorkomen, zodat de festiviteiten ordelijk verlopen.
Marokko activeert noodplan tegen woestijnsprinkhanen
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Ryanair schrapt vluchtroute in Marokko
Marrakech: woede over taxi’s neemt toe
Olijfolie in Marokko: eindelijk een prijsdaling?
Officieel: Eid ul-Fitr op maandag 31 maart in Marokko
Marokko activeert noodplan tegen woestijnsprinkhanen
Ryanair schrapt vluchtroute in Marokko
Marrakech: woede over taxi’s neemt toe
Olijfolie in Marokko: eindelijk een prijsdaling?
Officieel: Eid ul-Fitr op maandag 31 maart in Marokko
Drugsbaas "El Pantoja" mogelijk ondergedoken in Marokko
Akash-NG: Marokko aast op topraketten
Air Arabia verlaat luchthaven Tetouan