Zoeken

Marrakech: woede over taxi’s neemt toe

31 maart 2025 - 07:00 - Marokko

©

In Marrakech zijn de tarieven van de grote taxi’s gestegen, tot grote ergernis van de reizigers. Zij moeten nu veel meer betalen dan voorheen.

De chauffeurs van de grote taxi’s bij het station van Marrakech hebben de vervoerskosten met 10 tot 20 dirham verhoogd, wat tot ongenoegen leidt bij de reizigers, meldt Kech24. De prijzen stijgen telkens er een nieuwe gelegenheid is, zoals schoolvakanties en feestdagen.

Lees ook: Eid ul-Fitr: openbaar vervoer in Marokko fors duurder

Passagiers die tijdens deze periodes naar het station gaan om een vervoermiddel te zoeken, worden geconfronteerd met verdubbelde prijzen, zonder duidelijke uitleg van de chauffeurs of de verantwoordelijken van het station, voegt dezelfde bron eraan toe. Degenen die proberen te informeren naar de redenen voor deze stijging, worden met minachting behandeld. De autoriteiten hebben nog niet ingegrepen om een einde te maken aan deze situatie.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2025 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team