26 september 2014 - 15:32 - Sport
Marokkaanse international Mehdi Carcela zal zeker tot eind november buiten strijd zijn. Hij raakte afgelopen weekend gewond tijdens een wedstrijd tegen Waasland-Beveren.
Carcela liep een zware liesblessure op tijdens de wedstrijd tussen zijn club Standard Luik en Waasland-Beveren. Volgens de medische staf blijft Carcela tot drie maanden out.
"Het gaat om een stevige verrekking van de adductoren en dan praat je al snel over een afwezigheid van maanden in plaats van weken", aldus de arts van Standard Luik.
De uitschakeling van Carcela heeft ook gevolgen voor Marokko. De international zal hoogstwaarschijnlijk afwezig zijn tijdens de komende Afrika Cup die in Marokko plaatsvindt en waaraan hij naar eigen zeggen heel graag wil deelnemen.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival