30 oktober 2014 - 17:33 - Marokko
Koning Mohammed VI heeft positief geantwoord op het verzoek van de Franse vrouw die hem had geschreven om haar dochtertjes terug te krijgen.
Valerie Rhaba had enkele dagen terug een brief aan de Koning geschreven, waarin zij zijn hulp vroeg om haar kindjes van 2 en 4 naar Frankrijk te laten terugkeren.
Haar Marokkaanse man wilde samen met zijn kinderen en zijn tweede vrouw naar Syrië vertrekken via Marokko en Turkije. Hij werd echter op de luchthaven van Casablanca gearresteerd. De meisjes werden aan hun grootouders in Marokko toevertrouwd.
Haar man had haar verteld dat hij met de meisjes naar Marokko wilde gaan omdat zijn moeder plots ziek was geworden. Ook wist zij niets van zijn traditionele huwelijk met een tweede vrouw. Het jongste kind lijdt aan hartproblemen en wordt medisch gevolgd Frankrijk.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"