18 juli 2011 - 18:00 - Marokko
Koning Mohammed VI werd op donderdagavond gezien in zijn auto in het centrum van Al Hoceima, vergezeld door zijn eeuwige vriend, Fouad Ali El Himma, oprichter van de authenticiteit en moderniteit partij (PAM).
De koning, die zijn zomervakantie doorbrengt in Al Hoceima, waar hij aan zijn favoriete watersport, jetski, doet, op het strand van Tala-Youssef, zat samen met Fouad Ali El Himma op de achterbank van een auto gereden door een chauffeur.
De twee vrienden zouden zo een lange tijd in het centrum van de Parel van de Rif hebben rondgereden.
El Himma, die van het Marokkaans politiek toneel verdween na zijn ontslag uit de verkiezingscommissie van de PAM, is terug verschenen in Rabat op de dag van het referendum over de grondwet op 1 juli.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"