26 oktober 2011 - 17:00 - Wereld
Prins Moulay Rachid was dinsdag in Riyad aanwezig op de begrafenis van Saudi-kroonprins Sultan Abdulaziz ibn al Saud, zaterdag overleden op 86-jarige leeftijd in New York, waar hij werd behandeld voor darmkanker.
De Kroonprins, ook minister van Defensie en Luchtvaart sinds 1962, was een grote vriend van Marokko, waar hij een aantal huizen bezit en regelmatig investeert in caritatieve doelen. Sultan Abdulaziz ibn al Saud verbleef de laatste jaren vaak in Marokko om verzorgd te worden.
Koning Abdullah van Saudi-Arabië, die zijn opvolging in de komende dagen moet regelen, had twee jaar geleden al de huidige minister van Binnenlandse Zaken, prins Nayef, 78, als tweede erfgenaam in de nalatenschap genoemd.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko