1 juni 2017 - 15:20 - Marokko
De vrijlating van Nasser Zefzafi wordt sinds zijn arrestatie op maandag door de demonstranten en de mensenrechten verenigingen geeist. Mogelijk gebeurt dat zeer binnenkort.
Verschillende bronnen berichten dat de leider van de protesten in het noorden van Marokko door Koning Mohammed VI zal worden gepardonneerd.
De advocaat Mohamed Ziane verklaarde gisteren dat « er informaties circuleren over een mogelijke koninklijke tussenkomst om hem vrij te laten ».
Nasser Zefzafi, leider van Hirak, wordt vervolgd volgens artikel 221 van het Strafwetboek over het « opzettelijk belemmeren van de uitoefening van een cultus of religieuze ceremonie of opzettelijk hun rust verstoren » en riskeert van zes maanden tot drie jaar gevangenisstraf.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"