2 mei 2024 - 16:00 - Sport
De Marokkaanse middenvelder Sofyan Amrabat, die momenteel op huurbasis bij Manchester United speelt, zou in de belangstelling staan van Juventus. De Italiaanse topclub wil zijn middenveld versterken en ziet de Atlas Leeuw als een geschikte kandidaat.
Sofyan Amrabat kent een moeizame periode bij Manchester United. De clubleiding is niet tevreden over zijn prestaties en zal zijn optie tot koop niet lichten. De Marokkaanse international, die nog een jaar onder contract staat bij Fiorentina, mag dus uitkijken naar een nieuwe club.
Lees ook: FC Barcelona aast op twee Marokkaanse internationals
Juventus is een van de clubs die Sofyan Amrabat nauwlettend in de gaten houdt. De clubleiding is ervan overtuigd dat de Atlas Leeuw een waardevolle versterking kan zijn voor het middenveld. Amrabat zelf zou ook graag terugkeren naar Italië, waar hij al eerder voor Fiorentina speelde.
Lees ook: Nieuwe club voor Sofyan Amrabat?
Fiorentina is bereid om Amrabat te laten gaan als er een bod van rond de 15,7 miljoen euro binnenkomt.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion