2 november 2011 - 15:00 - Wereld
6000 schapen zullen door Melilla worden geïmporteerd uit Marokko voor Eid Al Adha, dat plaatsvindt op maandag 7 november, meldt Europa Press.
De invoer van de schapen, bedoeld voor de slacht georganiseerd door de Delegatie van de Regering en de Islamitische Commissie van Melilla, begon op 27 oktober en zal op 3 november eindigen.
Nadien zal het aan de beurt van de Farkhana grenzen zijn om de schapen door te laten van 4 tot 6 november. Een veterinaire dienst zal aan elk dier een gezondheidscertificaat moeten uitleveren. De dag van Eid Al Adha zal de doorvoer van de laatste schapen plaatsvinden tussen 9 en 10 uur.
Drie rijstroken werden hiervoor voorzien aan de grenzen van Farkhana. De eerste voor voetgangers met schapen, de tweede voor voertuigen die dieren vervoeren en de derde voor de gebruikelijke passages.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig