19 september 2022 - 12:00 - Cultuur
Oliver Stone, bekende Amerikaanse regisseur, reageerde vol lof op de nieuwe film van Adil El Arbi en Bilall Fallah, "Rebel". Hij feliciteerde het Belgisch Marokkaans regisseursduo in een e-mail.
"Proficiat met een erg krachtige film die moeiteloos naast, zo niet boven alles kan staan wat ik al over ISIS in Syrië gezien heb," schreef Oliver Stone in zijn bericht, die door Adil El Arbi in een story op Instagram werd gedeeld.
Lees ook: Adil El Arbi en Bilall Fallah wilden Batgirl hacken
"Ik had alleen graag gewild dat je de rol van de Verenigde Staten in deze beweging nog wat meer in de verf had kunnen zetten, zoals we ons ook in de jaren 80 met Afghanistan gemoeid hebben," vervolgde de 76-jarige cineast, die bekend staat om zijn harde kritiek.
Adil El Arbi reageerde trots. "Een e-mail van een held, wat kan je nog meer wensen? Dromen komen uit," schreef hij bij de story.
Lees ook: Will Smith in Tanger voor trouwfeest Adil El Arbi (foto’s)
Rebel vertelt het verhaal van twee broers: Kamal gaat naar Syrië om de slachtoffers van de oorlog te helpen en zijn broertje Nassim, die al snel wordt gerekruteerd door jihadistische ronselaars. De film is vanaf 5 oktober te zien in de bioscoop.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Marokkaanse rapper Najm verovert schermen Times Square
New York in de ban van Koninklijke Marokkaanse Koummya-dolk (video)
Dounia Boutazout stopt ’Lalla Laaroussa’
Dounia Batma maakt enkele weken na celstraf comeback
Matt Damon onherkenbaar na Marokko-avontuur
Zorgen om invloed Frans op Marokkaans Darija
"Casablanca" was een Hollywoodmythe: de stad achter de film
Hiba Abouk, ex van Achraf Hakimi, woont in peperduur appartement