13 november 2019 - 14:00 - Marokko
Een twintigtal passagiers van een vlucht van Royal Air Maroc naar Brazilië beleefden eerder deze week een echte hel op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Hespress bericht dat de gedupeerde reizigers ruim 48 uur lang aan hun lot werden overgelaten op de luchthaven. Hun vlucht werd zonder reden geannuleerd, net als een tweede vlucht met een tussenstop in Rome, waarop hen plaatsen waren beloofd.
Royal Air Maroc liet de passagiers urenlang zonder eten of drinken. De reizigers hadden enkel toegang tot vuile toiletten zonder licht. Van de luchtvaartmaatschappij kregen ze geen enkele uitleg.
Ook kregen de passagiers geen hotelkamer aangeboden, zoals de Internationale Burgerluchtvaartorganisatie voorziet bij lange vertragingen.
De passagiers hebben een gezamenlijke klacht ingediend tegen de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij. Royal Air Maroc heeft nog niet op het incident gereageerd.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"