4 december 2013 - 15:26 - Marokko
Abderrahim Naoui, lokale leider van de PJD-partij in Mdiq-Fnideq, werd door de Spaanse politie in de haven van Algeciras opgepakt met 14.000 euro in zijn schoenen.
De politicus wordt ervan verdacht het geld illegaal uit Marokko te hebben gesmokkeld. Hij is ook de vice-president van de gemeente Fnideq en provinciaal secretaris van de PJD in de regio, meldt Al Massae.
Aan de Spaanse douane vertelde Abderrahim Naoui dat hij het geld in zijn schoenen had verstopt zodat het niet zou worden gestolen. Het geld wilde hij gebruiken voor handelszaken tussen Sebta en Algeciras.
De politie vond ook een lijst met namen en identiteitskaartnummers op hem. Deze behoren volgens Naoui aan mensen die tijdens de Ramadan humanitaire hulp krijgen.
In Marokko is de islampartij aan de macht, vaak het middelpunt van schandalen. Afgelopen juli waren twee lokale leiders van de PJD in Agadir van spionage beschuldigd.
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
Dounia Batma terug onder de spotlights
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zoveel zal tunnel Marokko-Spanje kosten
Woede in Marokko om vacature voor verpleegster "zonder hoofddoek"