25 maart 2022 - 11:40 - Sport
FC Barcelona stelt alle details voor de komst van de Marokkaanse international Noussair Mazraoui afgehandeld te hebben, maar Real Madrid zou de speler benaderd hebben met een even aanlokkelijk bod als dat van FC Barcelona.
Algehele verrassing in Spanje ! Real Madrid tracht FC Barcelona in te halen in de concurrentiestrijd om Noussair Mazraoui, die binnenkort naar de Catalanen wil overstappen.
Lees ook: Noussair Mazraoui ontkent deal met Barcelona
Volgens de medium Sport is Real Madrid niet ontmoedigd door keuze van Mazraoui voor Barcelona en probeert de Spaanse topclub zijn laatste troeven uit te spelen, ook al weet het bestuur van de club dat de transfer van Mazraoui naar FC Barcelona bijna vast staat.
Lees ook: Mazraoui zeer kritisch na oproep door Marokko
Eerder probeerde ook FC Bayern München de verdediger te contracteren, maar slaagde daar niet in. Noussair Mazraoui zal Barça’s derde aanwinst worden deze zomer, na Andreas Christensen, verdediger bij Chelsea FC, en Franck Kessié, middenvelder bij AC Milan.
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg