16 mei 2019 - 18:20 - Sport
Rico Verhoeven wil niet meer wachten en eist een gevecht tegen Badr Hari in december dit jaar. Anders weigert hij zijn contract bij Glory te verlengen.
Badr Hari verlengde vorige week zijn contract bij de kickboksorganisatie met drie jaar ondanks een dopingschorsing. De Marokkaanse kampioen mag dit jaar nog de ring terug in.
Verhoeven stelt niet op de hoogte te zijn geweest van de dopingschorsing. Nu hij weet dat Hari terug met Glory heeft getekend wil hij dat er eindelijk een rematch komt.
"Ik wil graag dat mijn eerstvolgende gevecht tegen Badr is. Zoals ik het uitreken, kan dat in december. Dan mag hij namelijk weer vechten. Er zijn voor Glory geen redenen om nog langer te wachten. Mijn laatste gevecht was in september. Dus in december heb ik al een jaar en drie maanden niet gevochten.", aldus Verhoeven.
Badr Hari en Rico Verhoeven stonden in december 2016 al tegenover elkaar in de ring. Hari moest echter opgeven vanwege een armblessure. Zowel Hari als Verhoeven beloofden toen een rematch.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival