20 juni 2022 - 11:40 - Sport
Sommige fans van het Algerijns nationaal elftal hebben kritiek op de aanwezigheid op het Lachfestival van Marrakech, van de historische doelpuntenmaker van de Groenen, Islam Slimani, en de aanvoerder van de Fennecs, Ryad Mahrez.
Islam Slimani, topscorer in de geschiedenis van het Algerijns elftal, ontmoette zijn ploegmaat Ryad Mahrez in Marrakech. Samen drukten de twee spelers met hun aanwezigheid hun stempel op het Lachfestival van Marrakech, dat dit jaar zijn tiende verjaardag viert. Foto’s en video’s van hun aanwezigheid gingen viral op sociale media. Dit leidde tot verhitte polemieken.
Lees ook: Vakantie Riyad Mahrez in Marokko zorgt voor ophef in Algerije
Sommige fans van de Algerijnse nationale ploeg, die de vakantie van Ryad Mahrez in Marrakech nog niet hebben verteerd, hekelden de aanwezigheid van de twee Algerijnse spelers op het feest van Jamel Debbouze.
Lees ook: Marokkaanse humorist Jamel Debbouze beschuldigd van complot tegen Algerije (video)
Mohamed Khazrouni, voormalig Algerijns voetballer en columnist voor de Algerijnse televisiezender Al-Bilad, beschuldigt Debbouze ervan te hebben samengespannen tegen Algerije tijdens de scheidsrechterlijke beslissing in de play-offs van de wereldbeker 2022 tussen Algerije en Kameroen. Hij beweert dat de Gambiaanse referee Bakary Gassama contacten had met Frankrijk en zich door de Franse Marokkaan liet beïnvloeden.
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
Yassin in rolstoel en dakloos: "Ik leef in angst"
Massale veiligheidsversterking in Belyounech
Zineb Hattab, eerste vegan sterrenchef van Zwitserland
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival
Marokko kaapt Frans talent Ayoub Bouaddi weg
Azzedine Ounahi slachtoffer verkeersongeval
Hakim Ziyech krijgt kans op rentree bij Marokko
Marokko wint maar overtuigt niet: zorgen voor Afrika Cup 2025
El Aroui en Nador vechten om nieuw stadion