3 augustus 2020 - 19:30 - Wereld
Een Marokkaanse vrouw is afgelopen donderdag tot een taakstraf van 69 dagen veroordeeld voor het lastigvallen van haar ex-vriend in het Spaanse Palma de Mallorca.
Het slachtoffer had in 2013 een einde gemaakt aan zijn relatie met de Marokkaanse vrouw. Zij zou de breuk nooit hebben verwerkt en bezocht hem drie jaar lang dagelijks op zijn werkplaats in Palma.
De vrouw dreigde met zelfverminking als hij haar niet zou ontmoeten. Ze belde hem ook 208 keer tussen oktober en november 2016.
Door deze situatie leefde de man in angst en kon hij geen normaal leven meer leiden. Op 21 december 2016 besloot de rechtbank dat de vrouw niet meer in de buurt van haar ex-partner mocht komen of hem mocht contacteren.
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Komt miljardair Elon Musk naar Marokko?
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko
Eid-aankondiging door Marokkaanse imam zorgt voor verwarring in Canada
Marokko genoemd in mega-fraudezaak in Frankrijk
Spanje riskeert uitsluiting van organisatie WK 2030
Gevaarlijke escalatie na uitzetting Marokkaanse diplomaat door Algerije
Spaanse justitie: uitzetting Algerijn naar Marokko onwettig