12 augustus 2020 - 13:15 - Marokko
De stranden van Tetouan zijn al enkele dagen vol met toeristen. Deze onverwachte toestroom van vakantiegangers uit heel het land zal een positieve impact hebben op de economie van de regio.
Tanja24 bericht dat vooral het strand van Oued Laou tussen Chefchaouen en Tetouan, sinds begin vorige week vol zit met Marokkaanse toeristen.
Andere toeristische plekken in de regio van Chefchaouen hebben ook geprofiteerd van deze aankomsten, wat volgens het medium een echte opluchting is voor professionals na maanden van onzekerheid.
De toestroom van toeristen op de kusten van Tetouan en Chefchaouen zijn het gevolg van de sluiting van de stranden in Tanger, waar de epidemiologische situatie zorgwekkend blijft.
Marokkaanse Muay Thai-vechters in actie op ONE-gala
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"