2 november 2023 - 23:30 - Marokko
De strafkamer van het hof van beroep in Tanger heeft een raqi (religieuze genezer) tot vijf jaar gevangenisstraf veroordeeld voor een poging tot verkrachting van een vrouw aan wie hij had doen geloven dat ze bezeten was.
De man, die terechtstond voor verkrachting, oplichting en fraude, heeft een gevangenisstraf van vijf jaar gekregen volgens lokale media. De nep-genezer had de vrouw doen geloven dat ze bezeten was door een kwaadaardige geest.
Lees ook: Seksueel misbruik: aantal slachtoffers raqi Tanger loopt op
Voor haar genezing had de vrouw een bedrag van 8 miljoen dirham aan de beklaagde betaald. Ze besefte pas de ware bedoelingen van de oplichter toen hij een poging deed om haar te verkrachten. De vrouw heeft de raqi aangegeven bij de politie, wat leidde tot zijn arrestatie en veroordeling.
Lees ook: Nador: raqi en getrouwde vrouw centraal in overspelschandaal
Deze zaak toont de inzet van het gerecht om de Marokkaanse samenleving te bevrijden van dergelijke gewetenloze individuen die misbruik maken van vertrouwen en profiteren van de kwetsbaarheid van hun slachtoffers.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"