11 juni 2011 - 14:00 - Wereld
Het Algerijnse ministerie van Toerisme raad Europese toeristen af naar Marokko te gaan vanwege de bomaanslag op het koffiehuis Argana te Marrakesh op 28 april laats leden.
Tunesië wordt net zoals Marokko afgeraden door het Algerijnse ministerie van Toerisme die deze verwittiging verdedigt door de onrust die het land al een paar maanden kent.
De Marokkaanse weekkrant Al Ousboue meldt dat het Algerijnse ministerie van Toerisme een communicatiecampagne heeft gevoerd bij Italiaanse, Spaanse, Franse, Duitse, Portugese, Russische, Chinese en Japanse toeristen om hen te informeren dat de grootste touroperators waren opgeroepen door het departement om deze lijst van afgeraden landen op te stellen.
Een strategie zoals een ander wanneer men weet dat Algerije tijdens de toerismebeurs (Sitevi 2011) in mei in Algiers gehouden, wanhopig heeft geprobeerd het land te promoten als beste toeristische bestemming in de regio.
In Marokko heeft de bestemming Marrakesh intussen haar succes teruggevonden, mede dankzij de voetbalwedstrijd tussen Marokko en Algerije (4-0) van 4 juni.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Algerije zwicht over Sahara voor herstel banden met Frankrijk
Zwitserse post spreekt nu ook Arabisch
EasyJet serveert tajine als dessert
Robot met kaftan in straten China (foto’s)
In Marokko geproduceerde auto is nummer 1 in Europa
Saoedi-Arabië’s Eid aankondiging voedt twijfel
Canadezen verruilen Verenigde Staten voor Marokko