6 oktober 2021 - 10:47 - Marokko
Een valse bommelding heeft maandag voor chaos gezorgd in de Franse middelbare school Descartes in Rabat. De school werd volledig ontruimd na de vondst van een verdacht pakket.
De directie van de school waarschuwde onmiddellijk de politie toen het pakket werd ontdekt. Grote middelen werden ingezet om de school zo snel mogelijk te ontruimen. De Explosieven Opruimingsdienst werd ter plekke gestuurd.
Lees ook: Brit doet valse bommelding om vlucht naar Marokko niet te missen
Na controle bleek dat het om een dummy te gaan die er uitzag als een explosief. Meerdere lege alcoholflessen waren met een elektrische draad en plakband vastgebonden.
Onderzoek van de politie leidde tot de arrestatie van twee leerlingen van de school. Dat bevestigt de nationale veiligheidsdienst DGSN. Beiden werden onder toezicht geplaatst en zullen worden verhoord.
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Marokko ontwerpt steden van de toekomst
Hotels in Marokko bomvol tijdens Eid ul-Fitr
Marokko: de virtuele trouwrage
Marokkanen verwerpen Franse taal
Marokko kiest supermoderne HSL voor Tanger-Marrakech
Spaanse TikTokster geeft reistips voor Marokko: "Opgelet voor taxi-trucs!"