13 mei 2013 - 14:44 - Sport
Het Marokkaans kampioenschap (Botola) wordt bedreigd met faillissement, volgens Mohamed BaDriss, expert in sportmanagement. De in Duitsland gevestigde voetbalspecialist, wijst op structurele tekortkomingen en het gebrek aan visie van Marokkaanse voetbalverantwoordelijken.
Mohammed BaDriss stelt dat Marokko een voorbeeld moet nemen op Turkije, dat zelf in Duitsland ervaring heeft opgedaan om zijn voetbalsector met succes te ontwikkelen.
"Zolang de Marokkaanse voetbal in handen blijft van mensen die geen sportervaring hebben, zal de toekomst ervan onzeker blijven. Voetbalverantwoordelijken moeten het belang van sportexperts inzien. Geld alleen is niet genoeg", aldus Mohammed BaDriss aan Al Akhbar.
Ook vindt de Duitse Marokkaan dat Marokko alles heeft om een echte voetbalnatie te worden. Fans blijven er trouw aan hun clubs, ondanks de slechte resultaten, talentvolle spelers zijn er genoeg, en de voetbalinfrastructuur is één van de besten in Afrika.
Donald Trump legt invoerrechten op, Marokko ook getroffen
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Auto rijdt café binnen in Tanger, meerdere slachtoffers (video)
Indrukwekkend Russisch zeilschip meert aan in Agadir
Amerikaanse staatssecretaris van Defensie onder vuur om ’kafir’-tatoeage
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud voor de rechter
Walid Regragui ontslagen? Marokkaanse voetbalbond reageert
Spanje probeert speler van Marokko te stelen
Lamine Yamal debuteert in Kings League
Hachim Mastour, een verloren talent
Neil El Aynaoui en Marokko: vader geeft update
Vervloeking achtervolgt Sofiane Boufal
Blijft Walid Regragui bondscoach? Fouzi Lekjaa beslist!
Marokko verplettert Oeganda in doelpuntenfestival